+00322588925 [email protected]

Gerek erkekler gerekse kadınlar, cep telefonuyla arama yaparak sohbet edebiliyorlar. Bu tip bir hizmete ilgi gösterenlerin genellikle yalnız olduğunu görmekteyiz. Sıcak sohbet için birçok değişik alternatif var. Kadınlarla chat yapmak isteyen beyler ya da erkekler konuşmak isteyen bayanlar, bu servisten yararlanabilir. İnsanların en çok merak ettiği şey ise sohbet hattı ücretleri konusudur. Bunun ne kadar olduğu, fiyatlandırmanın nasıl yapıldığını bilmek gerekiyor.

Sohbet Hatları Ücretlendirmesi 

Sohbet hattı ücretleri ne kadar diye merak eden kişiler olabiliyor. Numaraları bu şirketin hattı üzerinden rahatlıkla arayabilirsiniz. Bunun için ayrı bir işlem yapmanıza gerek yok. Hemen tuşları çevirmek yeterlidir. Sohbet hizmeti ücretlendirmesi ise dakikaya göre hesaplanmakta. Hatlar üzerinden yapılacak olan aramalarda 1.45 TL, dakika başına ücret olarak karşımıza çıkmakta.

Uzundan Biraz Fazla Sohbet Hatları Ücretlendirmesi

Sohbet Hatları Ücretlendirmesi bilindiği zaman beyler buna göre arama işlemlerini yapabilirler. Sıcak sohbete mobil cihazla erişim sağlamak isteyenler, hemen numara üzerinden arma yapabilirler. Dakika ücreti biraz daha farklıdır. En az 1.95 TL şeklindedir. Buna göre hareket ederek, sohbet hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

En Ucuz Sohbet Hatları Ücretlendirmesi

Hattınızı sohbet için açtırma gibi bir durum söz konusu olmadığı için direk aramaya geçilebilir. En ucuz hatlarda  tek bir dakika için 1.45 TL’lik bir fiyat vardır ve bu tutar faturaya yansıtılır.

Sohbet Hatları Numaraları Nerede Var?

Sohbet hattı numaraları bulmak isteyen beyler artık çok şanslı. Çünkü bu konuda hizmet veren sitemize hemen girebilirler. İlgili alan içinde birden fazla kadının özel cep numarası çok açık bir şekilde yer almakta. Bu sitenin en dikkat çekici yönü ise hesap açma işlemi gibi bir şartı getirmemiş olması. Üyelik alınmıyor. Hemen arama yapma şansınız var.

Sohbet Hatları Ücretlendirmesi Nasıl Yapılır?

Sohbet hattı numaraları, ücretleri dakikaya göre hesaplanır. Bunu bir örnek ile açıklamak daha mantıklı olacaktır. Artık bu hizmeti veren birçok hattı aradığınızda karşınıza ilk olarak bant kaydı çıkıyor. Bu şekilde fiyat bilgisi verilmekte. Bunun süresi ise 15 saniye kadar. Mevcut hizmet ücrete dahil değil. Gerçek sohbet hattı kadınının sesini duyduğunuz an ücretlendirme başlar ve telefonun kapatılmasıyla da sona erer.

Sohbet Hatları Ücretlendirmesi Nasıl Öğrenilir?

Sohbet Ücretlendirmesi konusunun nasıl öğrenileceği çok merak ediliyor. Bunun birkaç farklı yöntemi var. Eğer maddiyat sizin için sorun değilse, fiyatı faturanız üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Bunun yanı sıra sıcak sohbet hattı arandığı zaman bu konuda sizin için hemen bilgilendirme yapılıyor. En garanti sistem bu. Henüz bayanla konuşmaya başlamadan önce bir bant kaydı devreye girmekte. En fazla 10 ya da 15 saniye süren bu görüşmeyle, dakika ücretine dair ayrıntılı bir bilgi alabiliyorsunuz. Ayrıca telefon numaralarının olduğu web alanı içinde de bu konuya dair bilgilendirme söz konusu.

Sohbet Hatları Ücretlendirmesi Faturaya mı Yansıyor?

Sohbet hatları numaraları çok pahalı değil. Bunun nasıl ödendiği ise birçok bey tarafından merak edilmekte. Peşin olarak hemen bir ödeme söz konusu olmadığı için hizmet bedeli başarılı bir şekilde faturaya yansıtılmakta. Bunun için belirlenmiş olan bazı meblağlar var. Sadece yapmış olduğunuz görüşme üzerinden bir fiyatlandırma var. Örneğin telefonu kapattığınızda, hizmet de sonlanmış oluyor. Doğal olarak bu süre zarfı ödemeye dahil değil. Sohbet hattı aramaları özetle, çok güvenli bir hizmet veriliyor.

Sohbet Hatları Nasıl Aranır?

Sohbet hatları arama işlemlerini çok kolay bir biçimde cep telefonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üç büyük ve aktif GSM şirketinin hatları kullanılabilir.

Sohbet Hatları Kadınlarla Görüşme

Kadınlarla sohbet hattı olarak bilinen bir hizmet söz konusu. Yani evliliği bitmiş, boşanmış bir kadınla mevcut hat üzerinden dilediğiniz kadar bayanlarla telefonda sohbet edebiliyorsunuz. Elbette içerik seks oluyor. Yani cinsel temalı bir chat söz konusu. Bu sayede boşalma ve rahatlama da sağlanabilir. Onlarca farklı kadın olduğu için arama işlemini istediğiniz herhangi bir zaman diliminde yapabilirsiniz. Evlenip boşanmış hatunun yanı sıra sohbet hatlarında genç kadınlar, yabancı bayanlar da bulunuyor.

Sohbet Hatları Her Zaman Açık mı?

Bayanlarla telefonda sohbet etmek isteyen kişiler, bunu her zaman çok kolay bir biçimde yapabilirler. Çünkü ilgili konuda getirilmiş olan bir zaman sınırlaması yok. Sohbet Hatları Ücretlendirmesi bilindiğinde, bu işlemi gerçekleştirmek çok daha kolay olacak. Hafta içi arama fırsatı var. Hatunlar sizi bekliyor. Ayrıca kadınlar tatil yapmadığı için onlara hafta sonunda da erişim sağlayabilirsiniz. En sevilen yönü ise 24 saat boyunca hizmet vermesi. Bu durumunu istediğiniz an kadınlarla sohbet hattı ile fırsata çevirebilirsiniz.